خانه / عمده فروشا آرشیو اطلاعات عمده فروشان کل کشور
عمده فروشا
عمده فروشا

عمده فروشا آرشیو اطلاعات عمده فروشان کل کشور

فروشگاه محصولات توانبخشی جنسی

با عرض سلام و احترام و خیر مقدم خدم شما کاربر گرامی

گروه کسب و کار اینترنتی زردآلو به مدیریت سیدحمید راد که سالهای متمادی است در عرصه های گوناگون به فعالیت در اینترنت و بازاریابی و کسب و کار آنلاین فعالیت دارد.

با در نظر گرفتن اینکه غالب مشاغل بسوی آنلاین شدن و بروز بودن پیش میروند و با استناد به اینکه جای یک آرشیو و دایرکتوری اختصاصی قدرتمند برای عمده فروشان و کاسبان عزیز را خالی حس کردیم پایگاه

اینترنتی عمده فروشا را در پاییز ۱۳۹۶ بنا نهادیم.

عمده فروشا را میتوان یک نمایشگاه از غرفه های متفاوت از کسب و کارهای متفاوت دانست ،در عمده فروشا سعی شده که به بهترین شکل ممکن روند ثبت آگهی را برای شما عمده فروش و پخش کننده گرامی آسان گردانیم.

عمده فروشا در نظر دارد که هر چند وقت یکبار بروز رسانی های جدیدی را ارایه نماید و امکانات جدید و متنوعی را برای شما عزیزان همراه برای گسترش کسب و کارتان ارایه نماید.

شما همراهان عزیز و گرامی نیز برای کمک و رسمیت بخشیدن هرچه بهتر به عمده فروشا کسب و کارتان را ثبت و پایگاه را به دیگر دوستانتان معرفی نمایید.

نکته:عمده فروشان محترمی که در پایگاه اینترنتی عمده فروشا لینک خود را ثبت می نمایند و دسته بندی مناسبی برای کالای خود نمیبینند، برای همراهی ما و نیز نظم بخشیدن و بهینه شدن هرچه بهتر عمده فرشا می توانند دسته بندی پیشنهادی خود را در همان پست آگهی برای ما ارسال نمایند.

عمده فروشا در تمامی رسته های مجاز کسب و کار که از لحاظ شرعی و قانونی کالای عمده ارائه میدهند قابل فعالیت میباشد.

از جمله این مشاغل میتوان:

عمده فروشان پوشاک بانوان، آقایان،و کودکان

عمده فروشان مواد غذایی و خشکبار

عمده فروشان کالای دیجیتال

و…

را میتوان نام برد.

 

کاربران عزیز میتوانید در فرم زیر نظرات انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را به ما ارائه نمایید که مانیز بتوانیم خدماتی هرچه بهتر و در خور شما عزیزان ارائه نماییم

با تشکر از همراهیتان

مدیریت عمده فروشا سیدحمید راد.